Lampka z imieniem oświetli pokój dziecięcy lampka nocna dziecka

Lampka nocna z imieniem dziecka

Lampka nocna z imieniem dziecka //mamaprojekt.pl/produkt/lampka-plaster-miodu-kopia/ zapewni idealne oświetlenie pokoju. Dziecięcego w nocy, stanowią wsparcie dla mam podczas ząbkowania malucha. Lampka z imieniem jest w pełnia zaprojektowana przez ciebie. To ty wybierasz kolor tła, kolor imienia znajdującego się na lampce rodzaj oraz kolor dodatku dlatego jest wyjątkowa. Jesteśmy małą polską firmą która wszystkie swoje produkty wykonuje w 100% ręcznie. W każdą zrobioną przez nas lampkę wkładamy 100% serca.

Tworzymy spersonalizowane ozdoby do pokojów dziecięcych. Wiemy, że udekorowanie świata twojej pociechy to nie lada wyzwanie dlatego przychodzimy my i nasze wyjątkowe produkty. Dzięki lampce z imieniem twojego maluszka, którą sama w pełni zaprojektujesz. Nie tylko ozdobisz jego królestwo, ale też nadasz mu wyjątkowej i ciepłej aury. A delikatny blask lampki ułatwi ci czuwanie nad twoją pociechą podczas ząbkowania i nie tylko.

Lampka z imieniem oświetli pokój dziecięcy lampka nocna dziecka

Lampka z imieniem oświetli pokój dziecięcy dzięki diodą led które znajdują się po jej wewnętrznej stronie. Diody led zasilane są dwoma bateriami dlatego lampka nocna z imieniem dziecka nie jest podłączana do prądu o wysokim napięciu.

Na lampce może znajdować się nie tylko imię twojego dziecka ale też wybrany przez ciebie napis chociażby “słodkich snów”. Wszystko co uczyni twoją lampkę wyjątkową .

Pokój dziecięcy

Pokój twojego dziecka jest dla niego całym światem. Postaraj aby zapewnić mu jak najwięcej dobrych wspomnień z tym miejscem związanych. Dziecko chce uważać swój pokój za azyl wykreowany tylko dla niego.

W naszej ofercie znajduje się nie tylko nocna lampka z imieniem dlatego powinieneś się z nią zapoznać . Ale też domki które przyklejone do ściany tworzą efekt małego miasteczka które również mogą zostać spersonalizowane pod twoje potrzeby. Z naszymi produktami zapewnisz swojemu dziecku moc wspomnień. Pokój twojego dziecka zostanie rozświetlony przez lampka nocna naszej produkcji. Zapewnij swojemu dziecku z pewnością niepowtarzalny prezent, prezent z którego zadowolony będzie i maluch i ty.

Lampki z imieniem jak i domki do pokoju dziecięcego pakujemy w folię bąbelkową oraz karton oznaczony naszym logo. Tak by nic nie uległo uszkodzeniu, tak by wszystko dotarło do ciebie w całości. Lampka z imieniem zamocujesz na dwa wkręty, które dołączamy są do zestawu. Wkręty również owinęliśmy w folię żeby nie uszkodzić twojej lampki. Lampkę wykonaliśmy bardzo solidnie dbałością o szczegóły.

Odwiedź nas i zainspiruj się //www.instagram.com/mama_projekt.pl/

Lampka nocna z imieniem dziecka

Leave a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *